Programy / Internet
INTERNET DOWNLOAD MANAGER 6.30 BUILD 7 [MULTI/PL]


Dodał: tomysparow559
Data dodania:
2018-03-13 17:55:03
Rozmiar: 7.26 MB
Ostat. aktualizacja:
2018-05-07 10:57:09
Seedów: 11
Peerów: 10


Komentarze: 1

==================
...::: INFO :::...
==================

Internet Download Manager 6.30 Build 6 | 7.2 MB

Internet Download Manager (IDM) jest narzędziem do zwiększania prędkości pobierania plików nawet do 5 razy, pliki mogą być pauzowane, wznawiane i dodawane do harmonogramu pobrań.

W przypadku problemów z siecią i nieoczekiwanym problemem z zasilaniem, IDM jest w stanie ponowić pobieranie pliku. Prosty graficznie interfejs użytkownika sprawia, iż program jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Dzięki segmentacji plików możliwe jest bezpieczne pobieranie wieloczęściowe tak aby przyspieszyć sam proces pobierania.

Internet Download Manager obsługuje serwery proxy, FTP i HTTP. IDM bezproblemowo integruje się z Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 i wszystkie inne przeglądarki, które obsługują proces pobierania plików. Można także przeciągnąć i upuścić pliki do programu oraz skorzystać wiersza polecania do wprowadzenia adresu. Ciekawą funkcją jest możliwość ustawienia programu tak, aby wyłączył komputer po zakończeniu pobierania. Ponadto aplikacja oferuje funkcję Grabber. Działa ona w następujący sposób: użytkownik podaje adres URL witryny a następnie określa jakiego typu pliki mają być pobieranie. Dodatkowo można ustalić poziom linków.

Dodatkowe funkcję w programie to: wsparcie wielu języków, podgląd plików zip, obsługa protokołu HTTPS oraz wzmocnienie ochrony antywirusowej po zakończeniu pobierania.

Odnowiony silnik pobierania, obsługę protokołu MMS oraz pełną integrację z Windows 10. Odświeżono moduł FLV grabber, który służy do zapisywani filmów z YouTube, Google Video, MySpace TV, itd. Rozszerzono wsparcie dla serwisu RapidShare oraz usprawniono funkcję automatycznego odnawiania starych linków do pobrania. Ponadto wprowadzono lepszą integrację z wieloma programami: Panda Antivirus, AOL Desktop, LavaSoft Firewall, Kaspersky Antivirus, ZoneAlarm, AVG i Avast Internet Security. Menadżer pobierania gotowy jest na obsługę najnowszej przeglądarki Firefox.

=======================
...::: DANE TECHNICZNE :::...
=======================

✔ zawartość: Setup (Patch)
✔ System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8 i 10.
✔ wersje językowe: Multi/PL
✔ wielkość całości: 7.2 MB

HomePage: http://www.internetdownloadmanager.com

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://p4p.arenabg.com:1337/announce
  • http://retracker.mgts.by:80/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.pirateparty.gr:6969/announce
  • udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
  • udp://eddie4.nl:6969/announce
  • http://open.kickasstracker.com/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • http://t.nyaatracker.com/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: Operator Data: 2018-03-17 20:06:42

MAM ORYGINAŁA POLECAM LICENCJA WIECZYSTA NA 1 PC ALE JAK NIE ZNACIE SOFT PIRATUJCIE JA TEZ TO ROBIŁEM ALE JAK SIĘ PRZEKONASZ WARTO WESPRZEĆ PRODUCENTA

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 Ex-torrentyorgs.com.pl

Najlepsze strony Torrentowe