Gry / Logiczne
Q.U.B.E. 2 *2018* - V1.0.0.7 [MULTi8-ENG] [ISO] [CODEX]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2018-03-13 19:17:42
Rozmiar: 3.13 GB
Ostat. aktualizacja:
2018-03-15 21:47:49
Seedów: 33
Peerów: 28


Komentarze: 1

...( Info )...

Wydanie CODEX: 13 Marca 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 13 Marca 2018
Gatunek: Logiczne, FPP, Indie
Producent: Toxic Games
Wydawca: Toxic Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Rosyjski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.0.7


...( Opis )...

Q.U.B.E. 2 jest kontynuacją udanej gry logicznej z 2012 roku autorstwa walijskiego studia Toxic Games. Produkcja stawia przed graczem wyzwanie wydostania się z pełnego zagadek kompleksu zbudowanego z licznych monochromatycznych sześcianów. Pierwsza część tego tytułu powstawała początkowo w ramach projektu zaliczeniowego na studia, ale okazała się pomysłem na tyle ciekawym, że postanowiono dopracować ją i wydać na platformie Steam. Udało się to dzięki wsparciu organizacji Indie Fund. Kontynuacja nie tylko rozwija pomysły znane z pierwowzoru, ale też posiada ciekawą warstwę fabularną (na wzór Q.U.B.E. Director’s Cut wydanego na konsolach PS4 oraz Xbox One w 2015 roku).

Q.U.B.E. 2 wydany na PC Windows przedstawia opowieść o brytyjskiej archeolog Amelii Cross, która budzi się w dziwnym, stworzonym z sześcianów miejscu, które zdaje się znajdować na zupełnie obcej planecie. Razem ze swoją towarzyszką – Emmą – Amelia próbuje rozwiązać zagadkę nietypowej lokacji oraz oczywiście przetrwać i znaleźć drogę powrotną do domu. W czasie zabawy gracz poznaje również szczegóły osobistych historii obydwu kobiet. Za scenariusz gry odpowiada znany z Duskers oraz Ether One Bejnamin Hill.

Q.U.B.E. 2 jest grą logiczną, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł przywodzi na myśl stworzoną przez Valve i niezwykle cenioną przez krytyków serię Portal. Poruszając się po trójwymiarowym środowisku, rozwiązujemy zagadki logiczne, które najczęściej wymagają zrozumienia zasad fizyki, a także umiejętności manipulowania światem gry za pośrednictwem udostępnionych narzędzi. W przypadku Q.U.B.E. 2 jest to specjalna rękawica, dzięki której możemy wpływać na poszczególne sześciany.

Rozgrywka w kontynuacji Q.U.B.E. różni się pod pewnymi względami od części pierwszej. Poziomy są większe i bardziej otwarte, oferują graczom więcej opcji i możliwości. Twórcy położyli duży nacisk na to, by w ich produkcji możliwe było znajdowanie własnych rozwiązań, a nie jedynie podążanie z góry określoną ścieżką.

Gra Q.U.B.E. 2 w wersji na PC Windows jest oparta o znany silnik Unreal Engine 4, a oprawa graficzna została solidnie wykonana. Duży nacisk położono na systemy oświetlenia oraz cieniowania, dzięki którym środowisko gry wygląda realistycznie mimo swojego niecodziennego charakteru. Twórcy zadbali przy tym o okazyjne, cieszące oko widoki. Dużym poziomem realizmu może się także pochwalić niezwykle ważny dla rozgrywki system fizyki obiektów.

Omawiana produkcja jest okraszona muzyką autorstwa nominowanego do nagrody BAFTA kompozytora Davida Housdena (znanego z Thomas was Alone czy Volume).

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Quad Core 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki GeForce GTX 470 1280 MB / Radeon HD 6870 1 GB lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://tracker.zer0day.to:1337/announce
 • udp://9.rarbg.to:2750/announce
 • udp://9.rarbg.me:2790/announce
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • http://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
 • udp://public.popcorn-tracker.org:6969/announce
 • udp://inferno.demonoid.pw:3418/announce
 • http://tracker2.itzmx.com:6961/announce
 • udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: dawid2478 Data: 2018-03-16 14:59:44

Cześć
Mam problem z grafą obraz zielony o co Kaman??
Ktoś ?? Coś ??

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 Ex-torrentyorgs.com.pl

Najlepsze strony Torrentowe